
Rabljen avto z veliko prevoženimi kilometri ni enako razmajanemu od zica do podvozja. Ne vse enačit in metat v isti koš.
Res pa je da tak avto zahteva dobro vzdrževanje in skrb od začetka in še vzornega voznika.
Rabljen avto z veliko prevoženimi kilometri ni enako razmajanemu od zica do podvozja. Ne vse enačit in metat v isti koš.
Samo kako to, če pa imajo električni motorji bistveno manj komponent kot pri ICE in bi naj posledično bili bolj zanesljivi?
Zato ker na detajlih naredijo kapitalno napako. Absurd je pa to , da vejo za njo in ne naredijo "updejta" da bi napako odpravili. Saj ce bi jo lahko preko OTA , bi jo najbrz odpravili. Ampak t snilo je treba fizicno zamenjat za boljsega. Ce prav razumem ev clinic. ( Glede vdora hladil e tekocine v motor MS.).
Golfa dobiš za dobrih 10k, ta ima celo garancijo dealerja. Navali narode!
Jaz sem bil nazadnje na SC, ko sem vlekel pocitnisko prikolico, to je bilo oktobra. Ce si skoraj dnevno na SC, si kupil napacen avto ali premajhno baterijo. Please, do tell more?
To zgornje drži, če imaš MCU1 z 8GB eMMC. Ko ti tesla BREZPLAČNO nadgradi na 64Gb je zadeva top, nisem opazil neke razlike v hitrosti pri kolegu z MCU2 (1500€ plačal). Ko sem imel 8Gb pa je bilo katastrofa, kot vidimo vse primerjave na Youtubu "mcu1 vs mcu2". Tako, da ne se sekirat če avto nima MCU2, res ni deal brake. Razen če ti browser in YT tolko pomenita in da res ne poslušaš FM in DAB radija.
Tako kot je nekdo napisal, veliko kilometrov naredim ravno zaradi tega, ker ima avto free suc. Pa službena vožnja je recimo zastonj, potni stroški so čisti +