Prenosna trifazna polnilnica

Prodam, kupim, podarim, vse kar je vsaj na daleč povezano z električnimi vozili
Apolon
EV ambasador
EV ambasador
Avto: Bicikl
567
635

Re: Prenosna trifazna polnilnica

Odgovor Napisal/-a Apolon »

Twista napisal/-a: 09 Jun 2022, 08:56 Zdravo,

jaz imam v ponudbi tale prenosni polnilnik.
Na zalogi bo ponovno čez cca 3 tedne.
Ali se adapter med polnjenjem zaklene ali pa ga je možno odklopit in ukrast?
Uporabniški avatar
Twista
EV začetnik
EV začetnik
Kraj: KAMNIK
Avto: Cupra Born 58
65
7

Odgovor Napisal/-a Twista »

Adapter se ne zaklene ampak se le zatakne z zatiči. Tako da kar sneti se ne more, lahko pa ga nekdo ukrade če se ga podstopi.
Ampak ukrade lahko le teh 20cm kabla in vtikač. Ročka tip2 in polnilna postaja ostaneta zaklenjeni na strani avta, kot pri drugih prenosnih polnilnikih.
Apolon
Ogrevanje z IR paneli 2011 | MSE 9 kW 2018 | VW e-Golf 2018-22 | Cupra Born 2022
McDuck
EV entuziast
EV entuziast
Avto: Volkswagen ID.3
131
58

Odgovor Napisal/-a McDuck »

Po meni noben od teh adapterjev se ne zaklepa za polnilnico.
Saj tudi pri NRGkick prenosni polnilnici se adapterji ne zaklepajo vsaj tako je bilo pri starejši različici toda mislim da je enako tudi pri ta novi.
Pri Juice booster prenosni polnilnici, če se prav spomnim se lahko adapterji zaklenejo s tisto ključavnico za kufer.
Apolon
EV ambasador
EV ambasador
Avto: Bicikl
567
635

Odgovor Napisal/-a Apolon »

Twista napisal/-a: 09 Jun 2022, 13:56 Adapter se ne zaklene ampak se le zatakne z zatiči. Tako da kar sneti se ne more, lahko pa ga nekdo ukrade če se ga podstopi.
Ampak ukrade lahko le teh 20cm kabla in vtikač. Ročka tip2 in polnilna postaja ostaneta zaklenjeni na strani avta, kot pri drugih prenosnih polnilnikih.
Bom videl ali s Teslo dobim prenosno polnilnico ali ne. Moram malo pogledat, kako tole predelat, da se zaklene na spoju.
Uporabniški avatar
DeCoRawr
EV ambasador
EV ambasador
Avto: Kona 64_2018
1787
264

Odgovor Napisal/-a DeCoRawr »

Tud če jo dobiš ta nebo trifazna, te so ble samo iz časov Model S in X. Popravite me če se motim.
Apolon
Uporabniški avatar
Twista
EV začetnik
EV začetnik
Kraj: KAMNIK
Avto: Cupra Born 58
65
7

Odgovor Napisal/-a Twista »

Ravnokar sem prejel odgovor proizvajalca, da se med polnjenjem tudi adapter (na spoju) zaklene in se ga ne da sneti. Žal trenutno nimam nobenega polnilnika na zalogi, da bi to preveril in potrdil. Konec mesca jih dobim na zalogo in bom takrat preveril in javim.
Apolon, Matej, prijazen, _astrek_
Ogrevanje z IR paneli 2011 | MSE 9 kW 2018 | VW e-Golf 2018-22 | Cupra Born 2022
Odgovori
  • Similar Topics
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek