P: napoved prodaje Chevrolet Volt

Prodam, kupim, podarim, vse kar je vsaj na daleč povezano z električnimi vozili
Odgovori
darjan
EV ambasador
EV ambasador
Kraj: Maribor
Avto: Chevrolet Volt
519
612

P: napoved prodaje Chevrolet Volt

Odgovor Napisal/-a darjan »

Zdaj se bom obnašal, kot kak velik delničar, namreč napovedal bom prodajo avta :)

Namreč ne vem še kdaj in za koliko, ampak v kratkem bo moj Chevrolet Volt na voljo za prodajo.

Letnik 2013, prevoženih 250.000, bele barve. Baterije v top kondiciji, še vedno na max kapaciteti.

Idealen avto za spoznavanje električnega svega. Jaz sem naredil 130.000km odkar ga imam in porabil samo 600l bencina, vse ostalo na elektriko, kljub relativno mali bateriji - 10kWh. Brez problema kar se tiče "česarkoli", na 2leti se edino menja olje motorja.

Če kdo pozna interesenta, se lahko začnemo pogovarjat, tudi o ceni, sem odprt za predloge v tej fazi. V primeru ugodnega dogovora, pa lahko tudi pospešim prodajo.

Moj kontakt: darjan@telemach.net
Apolon
EV entuziast
EV entuziast
Avto: Bicikl
70
89

Re: P: napoved prodaje Chevrolet Volt

Odgovor Napisal/-a Apolon »

Fotke
darjan
EV ambasador
EV ambasador
519
612

Misliš detajlne fotke avta, da se vidi v kakem stanju je, ali fotke, da se vidi kak model je? :)

Na avtu je nekaj manjših poškodb, odrgnin, katere lahko brez problem jaz saniram (pri mojstru seveda, ne jaz sam), ali pa se dogovorimo za toliko nižjo ceno.

PS, poskušam čimprej pofotkat, danes bo zgleda lep dan :)
PSS, zraven sta dva kabla, šuko in type2
PSSS, po želji lahko dodam tudi komplet za nadzor vozila preko SMS (vklop izklop gretja/klime, odprtje vseh oken, zaprtje oken, vklop alarma, vklop luči, vklop brisalcev, vklop brisalcev + šiščenje stekel s tekočino, odklep vrat, odklep prtljažnika, sporočanje stanja baterije, plus še nekaj malih bedarij :))
Apolon
darjan
EV ambasador
EV ambasador
519
612

Slike: https://1drv.ms/u/s!AvGfutWi2O0Rm_sNRtM ... g?e=EyPssP

Vidi se poškodbe, ki kot rečeno, lahko jaz saniram, ali pa je toliko nižje cena.

PS, avto je malo umazan :)
Bucko99
Kraj: Lj-Okolica
Avto: Prius 2010-->2018
2
29

Odgovor Napisal/-a Bucko99 »

Kje so original feltne ?
darjan
EV ambasador
EV ambasador
519
612

Ni jih več, zamenjal sem za celoletne gume micheling crossclimate, katere pa niso bile v tisti dimenziji in sem zato dal gor R16 alu znamke Momo.
Odgovori
  • Similar Topics
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek