Dolgoročni plan GEN-i

Sončne elektrarne, vetrne elektrarne, male hidro elektrarne,...
Odgovori
Uporabniški avatar
Vodokotlic
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2166
Kraj: Ljubljana/Vipava
Avto: Model 3 LR AWD
1258
1045

Dolgoročni plan GEN-i

Odgovor Napisal/-a Vodokotlic »

Live long and prosper TESLA popust koda: https://ts.la/dejan44094
Uporabniški avatar
FV-EV
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 5309
Kraj: Slovenija
Avto: MY RWD in eKona 64 impression
6170
4038

Re: Dolgoročni plan GEN-i

Odgovor Napisal/-a FV-EV »

Kaže, da bodo pri decentralizacijo posvojili sistem Suncontracta in ker so kapitalsko in politično močnejši so resen in glavni igralec tudi za naprej v energetiki.

Golob je napreden in videl celotno situacijo v energetiki že dve desetletji nazaj in ima še vedno dober pregled kam barka pluje. Sicer nič posebnega, to je dejstvo za tiste, ki so v tem poslu in ne spijo v preteklosti.
rgornik
bvs
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 3036
1084
1333

Re: Dolgoročni plan GEN-i

Odgovor Napisal/-a bvs »

Predvsem je zanimivo da bodo dobicki fejst rastli. Torej se racuna, da bo elektrika draga :strange:
Uporabniški avatar
FV-EV
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 5309
Kraj: Slovenija
Avto: MY RWD in eKona 64 impression
6170
4038

Re: Dolgoročni plan GEN-i

Odgovor Napisal/-a FV-EV »

bvs napisal/-a: 29 Jun 2021, 23:10 Predvsem je zanimivo da bodo dobicki fejst rastli. Torej se racuna, da bo elektrika draga :strange:
Vsekakor. mi smo se pred desetimi leti ušteli, ker smo računali, da bo danes cena višja kot je. Zanimivo je, da čeprav vsi govorijo, da je cena elektrike iz raznih TEŠov cenejša od OVE, na koncu propadajo ravno ti, ker so nekonkurenčni :geek:
sluk
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1306
Kraj: stajerska
Avto: negovan
770
612

Re: Dolgoročni plan GEN-i

Odgovor Napisal/-a sluk »

Nič posebnega. Nič oprijemljivega. Vse že videno, predvsem v tujini.
Samo še dodaten blockchain ali pa vsaj dodaten token in pripadajoč ICO bi moral omeniti... hypanje s strani karizmatičnih oseb...
Edino kar me zanima od tega nastopa je, podrobnejše pojasnilo glede upravljanja.
Uporabniški avatar
FV-EV
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 5309
Kraj: Slovenija
Avto: MY RWD in eKona 64 impression
6170
4038

Re: Dolgoročni plan GEN-i

Odgovor Napisal/-a FV-EV »

sluk napisal/-a: 29 Jun 2021, 23:21 Nič posebnega. Nič oprijemljivega. Vse že videno, predvsem v tujini.
Samo še dodaten blockchain ali pa vsaj dodaten token in pripadajoč ICO bi moral omeniti... hypanje s strani karizmatičnih oseb...
Edino kar me zanima od tega nastopa je, podrobnejše pojasnilo glede upravljanja.
Pa pusti razkazovanje mišic, jaz se na to ne oziram :giggle: Če gledaš mal vmes v katero smer pluje njihova barka je prav ustrezno naravnana :clap:
kt57
Odgovori
  • Similar Topics
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Vrni se na “Obnovljivi viri energije”