Bluetooth

Odgovori
Uporabniški avatar
Nejccc
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1020
Kraj: Horjul
Avto: Ioniq EV 28 kWh, e-Niro 64kWh
1243
2402

Bluetooth

Odgovor Napisal/-a Nejccc »

Ima še kakšen lastnik Nira EV problem, da je prostoročno telefoniranje en klump?
Moj letnik MY22 ima tako obupen mikrofon, da me v 95% klicev prekinja in me sogovornik zelo slabo razume, ker mi požira vsako drugo besedo.

Sem klical na servis in me seveda uslužbenec ni razumel, kaj mu želim povedat: zafrkava me Bluetooth povezava :D
Ko sem preklopil na zvočnik telefona sem mu pa uspel razložiti problem :)

Drug hec, novi e-Niro ima pa tako dober sistem, da kolega, ki je najbolj alergičen na prekinjanje, ni ugotovil, da se vozim 130 po avtocesti.
Enako dobrega ima Škoda Enyak, ki ga imam danes kot nadomestno vozilo, se me sliši brez vsakega problema.

Na servisu so ugotovili, da radio ne kaže nobene napake, da vse deluje ok in da naj počakam posodobitev.
Aja, to ni sedaj "na novo" ampak že od začetka, ko sem avto kupil. Seveda nisem bil dovolj tečen, zadnje čase imam pa res veliko več telefonskih klicev v avtu in je tole grozno moteče.
Telefon je 99% časa priklopljen na USB, ker vedno uporabljam Android Auto ampak kakor vem, gre zvok še vedno preko Bluetooth povezave.
Uporabniški avatar
DeCoRawr
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 6670
Avto: Kona 64_2018
3563
606

Re: Bluetooth

Odgovor Napisal/-a DeCoRawr »

Naj bi šel prek bluetooth, si probal brez priklopa na USB, da mogoče ni to problem?

Ali pa daljši kabel da ni na isti poziciji telefon.
Ogo
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 3377
Avto: Tesla Model 3 LR
1850
1937

Re: Bluetooth

Odgovor Napisal/-a Ogo »

Tako ja, probaj obe varijante, čisto Bluetooth brez drata in z dratom - Android Auto ali pa Apple Carplay.
Če je pri obojem isto, je morda mikrofon v kabini fertik, oz. ga gre preveriti.
Uporabniški avatar
Nejccc
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1020
Kraj: Horjul
Avto: Ioniq EV 28 kWh, e-Niro 64kWh
1243
2402

Re: Bluetooth

Odgovor Napisal/-a Nejccc »

Opa, spregledal odgovora @DeCoRawr in @Ogo .
Nima veze, s kablom ali brez, enako zafrkava. Bom jutri poskusil še z drugim telefonom, če je to krivo.
Odgovori

Vrni se na “e-niro”