LTE povezljivost

Odgovori
Uporabniški avatar
matija
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 4581
Kraj: Slovenia
Avto: Tesla MY | VW eGolf
5861
7870

LTE povezljivost

Odgovor Napisal/-a matija »

Nas SR+ je kak teden offline, ima se kdo podobne tezave ? LTE je mrtev, WIFI deluje normalno, vendar ni vedno v blizini.

Sem bil rahlo slabe volje, saj smo tik po tem ko je potekla osnovna garancija, a vzpodbudni so komentarji service centra, ki je po analizi odgovoril, da gre za tezavo s trenutnim FW. Na avtu imamo 2021.32.21.

Te dni nimam casa iskati po ostalih forumih, je se kdo opazil kaj podobnega ?
BL_EV
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2894
Avto: 2019 Model S
1638
1102

Re: LTE povezljivost

Odgovor Napisal/-a BL_EV »

Meni je dvakrat na kratko prekinilo LTE povezavo (zaradi Spotify sem opazil) med vožnjo odkar imam 2021.32, vendar je bilo po par sekundah back online. Zna biti, da je res samo FW.
matija
sluk
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1306
Kraj: stajerska
Avto: negovan
770
612

Re: LTE povezljivost

Odgovor Napisal/-a sluk »

Meni je samo ob prehodu v AT in potem nazaj v SI dooolgo rabilo, da je preklopilo. Spotify je sicer delal stalno bp, edino zemljevid je postajal čedalje bolj prazen. Enkrat ni delal zemljevid pol ure. Po kratkem postanku je preklopilo.
Uporabniški avatar
Vodokotlic
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2159
Kraj: Ljubljana/Vipava
Avto: Model 3 LR AWD
1257
1044

Re: LTE povezljivost

Odgovor Napisal/-a Vodokotlic »

Meni je mogoče kakšen mesec 2x nazaj javil celo error glede 4LTE modula, po tem ko sem vstopil v avto. Ampak je po minuti prišel k sebi.
Live long and prosper TESLA popust koda: https://ts.la/dejan44094
Uporabniški avatar
matija
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 4581
Kraj: Slovenia
Avto: Tesla MY | VW eGolf
5861
7870

Re: LTE povezljivost

Odgovor Napisal/-a matija »

Info s servisa — trenutna verzija FW naj bi dejansko imela tezave z LTE, pa vendar je za naso tezavo kot kaze kriv operater kjer roama ta nizozemski ali nemski SIM. Sprva se mi je zdelo nemogoce, ker Telekom/A1 normalno delujeta ljudem na GSMjih ter ker je bil izpad skoraj teden dni, a je ocitno res bil mrk z dolocenimi teslinimi SIM karticami v sloveniji.

Od vceraj popoldan dalje je avto ponovno na LTE, iz servisa sporocajo da je bilo se nekaj strank, ki jim je LTE zacel ponovno delovati vceraj popoldan.
urko
Prispevkov: 6
Kraj: Mursko Sobota
Avto: Tesla 3, mic
1
0

Re: LTE povezljivost

Odgovor Napisal/-a urko »

Pojavlja se mi enak problem in to takrat ko se vrnem iz hrvaške. V slo noče preklopiti na LTE ostane na E. Običajno se je po dveh treh dneh premislil, zdaj pa je že celi teden vztraja tako. Ima kdo kako idejo? V meniju varnost sem izklopil napajanje, pa ni nič pomagalo. lp
Ogo
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 3348
Avto: Tesla Model 3 LR
1837
1904

Re: LTE povezljivost

Odgovor Napisal/-a Ogo »

Si slučajno blizu hrvaške meje? Da ni avto priklopljen še vedno na hrvaškega operaterja, samo je signal paš švoh, zato GSM/EDGE?

Drugače pa sem zadnje dni opazil kar nekaj glitchev v Tesla matriki.
Ura mi je v avtu šla naprej za 3 minute, po parih dnevih se je kočno spet uskladila, občasno mi ni hotelo špilat Apple Music in podobne škife.
Odgovori

Vrni se na “Model 3”