Novi ZOE (2.generacija)

Zoe ZE 50
Odgovori
alfy
EV ambasador
EV ambasador
Kraj: Koper
Avto: i3 94 rex
748
663

Re: Novi ZOE (2.generacija)

Odgovor Napisal/-a alfy »

mukwai napisal/-a: 04 Maj 2022, 09:09 Cca mesec pred koncem pogodbe ti z RCI pošljejo obvestilo in da imaš možnost odkupa, vrnitve ali podaljšanja (kasneje sicer izveš, da prideta v poštev samo prvi dve možnosti).
Če ga boš vrnil, obvestiš o tem RCI in se z njimi dogovoriš za pregled stanja avta, ko ti čez par dni potrdijo, da je vse OK, ga vrneš trgovcu, kjer si ga kupil.
Kako je pa glede prevoženih km?
A niso bile neke omejitve?
Uporabniški avatar
mukwai
EV entuziast
EV entuziast
Avto: Renault Zoe ZE50
91
206

Odgovor Napisal/-a mukwai »

Seveda, najem baterije se je plačeval posebej in je odvisen od kilometrov, ki si jih predvidel. Jaz sem imel 15k/leto in mi je na koncu ostalo slabih 1000 km neizkoriščenih. Zanje so mi vrnili 48 eur :)
Simon
EV ambasador
EV ambasador
Kraj: Ljubljana
Avto: ZOE R135
991
870

Odgovor Napisal/-a Simon »

mukwai napisal/-a: 04 Maj 2022, 11:55 Seveda, najem baterije se je plačeval posebej in je odvisen od kilometrov, ki si jih predvidel. Jaz sem imel 15k/leto in mi je na koncu ostalo slabih 1000 km neizkoriščenih. Zanje so mi vrnili 48 eur :)
In kaj bo sedaj vzel, če ni skrivnost? MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC? ;)
Uporabniški avatar
ZOEFan
EV entuziast
EV entuziast
Kraj: Žiri
Avto: ZOE 50 Intens+CCS Flamme rdeča
180
30

Odgovor Napisal/-a ZOEFan »

mukwai napisal/-a: 04 Maj 2022, 09:09 Cca mesec pred koncem pogodbe ti z RCI pošljejo obvestilo in da imaš možnost odkupa, vrnitve ali podaljšanja (kasneje sicer izveš, da prideta v poštev samo prvi dve možnosti).
Če ga boš vrnil, obvestiš o tem RCI in se z njimi dogovoriš za pregled stanja avta, ko ti čez par dni potrdijo, da je vse OK, ga vrneš trgovcu, kjer si ga kupil.
Najlepša hvala za odgovor. Mogoče samo še to, kaj gledajo pri "stanju avta"?

Upam da je obraba v času najema, pa mogoče tudi kakšna buška, normalna pri takšni inšpekciji.
Odgovori
  • Similar Topics
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek