EASY LINK podaljšanje naročnine

Zoe ZE 50
NoBady
Prispevkov: 7
Kraj: Ljubljana
Avto: Renault Zoe
8
1

EASY LINK podaljšanje naročnine

Odgovor Napisal/-a NoBady »

Pred kratkim sem kupil rabljenega Renault ZOE R135. Zanima me kako se podaljša naročnina za EASY LINK povezava z telefonom. Naredil sem račun na moj renault. Dodal VIN številko v aplikacijo. Vidim avto z podatki (garancija, oprema... ). Prvi dan sem še videl kako se polni. Zdaj pa samo še dobim obvestilo kdaj se začne polnit in kdaj se prekine. Na spletni strani vidim da mi je potekla naročnina na isti dan ko sem ga pripeljal domov.
Na Malgaj v Ljubljani niso vedeli kako se podaljša...

Hvala...
Simon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2726
Kraj: Ljubljana
Avto: ZOE R135
1394
1262

Re: EASY LINK podaljšanje naročnine

Odgovor Napisal/-a Simon »

https://www.renault.si/kontaktirajte-nas.html

Najboljše, da se obrneš na podporo za stranke, bodo sigurno znali pomagati

Evo, našel:
Pogodbe za povezljive storitve in zemljevide lahko obnovite po izteku brezplačnega obdobja za obdobje 12 ali 36 mesecev. To storite tako, da sledite tem korakom:

Prijavite se v svoj račun My RenaultV razdelku Connect Store kliknite servisni paket, ki ga želite obnovitiSledite navodilom za plačiloPotrditev boste prejeli po e-pošti na e-poštni naslov, ki ste ga navedliPonovno v celoti izkoristite svoje povezljive storitve
NoBady
Prispevkov: 7
Kraj: Ljubljana
Avto: Renault Zoe
8
1

Re: EASY LINK podaljšanje naročnine

Odgovor Napisal/-a NoBady »

To sem tudi jaz našel. Problem je da na tej strani nimaš za izbrat servisni paket. Piše mi samo "Vklopili ste že vse storitve, ki so na voljo za vaše vozilo. Kmalu znova obiščite naše spletno mesto in odkrijte nove funkcije!"

Če se prijavim na francoski my.renault.fr sem lahko enkrat izbral paket. 1 leto je 14€ ga pa nisem mogo plačat z kreditno ker pač imam račun iz SLO. Zdaj ko sem hotel še 1x probat mi tudi na francoski strani piše isto... Bom jutri poklical na podpora za stranke... hvala...
NoBady
Prispevkov: 7
Kraj: Ljubljana
Avto: Renault Zoe
8
1

Re: EASY LINK podaljšanje naročnine

Odgovor Napisal/-a NoBady »

Sem klical na podporo. So mi rekli da bo sredi maja možno podaljšat naročnine...
Simon
AndrejV
Prispevkov: 3
Kraj: Poljčane
Avto: Renault ZOE 52kW

Re: EASY LINK podaljšanje naročnine

Odgovor Napisal/-a AndrejV »

Sam imam isto težavo in mi EASY LINK ne deluje že od marca letos in sicer od izteka 3letnega obdobja nakupa avtomobila. Že nekaj časa sem na vezi z Renault Slovenija (GA Adriatic) in nisem dobil še nekih pametnih odgovorov, vse kaj mi znajo povedati je da bo možno naročnino na EASY LINK kupiti v kratkem. Stran https://myr.renault.si/ še vedno ne deluje, vse kar je prikazano ko se prijaviš je "ČESTITKE! Vaš račun je bil ustvarjen." Neuporabno...

Zdi se mi precej neresno in neodgovorno od Renault Slovenija, da nas odklopijo od storitve, ki je precej potrebna za električne avtomobile in še to brez obvestila. Hkrati pa že mesece nimajo rešitve kako naročnino kupiti/podaljšati. Sem preveril v Franciji, Angliji in Nemčiji je podaljšanje možno kupiti normalno a žal tam naročnine ni možno podaljšati za tuje državljane. Najdlje kaj sem prišel je še na Francoski strani a na koncu ni hotelo sprejeti plačila kreditna kartice...

Ne razumem kako jim ni uspelo strani My Renault v vsem tem času posloveniti, še manj pa mi je nerazumljivo zakaj če že stran ne deluje ni možno to naročnino pač plačati na enem od Renault avto servisov. Raje so se odločili da nas odrežejo od ene zelo pomembne funkcije avtomobila... :angry:
Uporabniški avatar
PogoreucJ
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1141
Avto: Dizl mašinca
526
448

Re: EASY LINK podaljšanje naročnine

Odgovor Napisal/-a PogoreucJ »

Probaj na francoski strani plačat z revolut.
Simon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2726
Kraj: Ljubljana
Avto: ZOE R135
1394
1262

Re: EASY LINK podaljšanje naročnine

Odgovor Napisal/-a Simon »

Tudi meni poteklo. Mislim, da se novi lastniki (GA Adriatic) še niso dogovorili glede cene za myrenault aplikacijo, drugega si ne znam razlagati, ker avstrijski myrenault normalno deluje, moraš pa obkljukati, da živiš v Avstriji in podpora strankam pravi, da ne odgovarja, če nas slučajno odklopijo... šalabajezerji u glavnem
mikrohard
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1201
Avto: ID.3
639
18

Re: EASY LINK podaljšanje naročnine

Odgovor Napisal/-a mikrohard »

Amaterstvo na kvadrat. Če niso sposobni zaračunat, naj dajo za vmesno obdobje brezplačno... tako kot Tesla svoj premium connectivity.
AndrejV
Prispevkov: 3
Kraj: Poljčane
Avto: Renault ZOE 52kW

Re: EASY LINK podaljšanje naročnine

Odgovor Napisal/-a AndrejV »

PogoreucJ napisal/-a: 13 Maj 2023, 17:56 Probaj na francoski strani plačat z revolut.
Super ideja to bom pa poskusil, javim če bo delovalo.
AndrejV
Prispevkov: 3
Kraj: Poljčane
Avto: Renault ZOE 52kW

Re: EASY LINK podaljšanje naročnine

Odgovor Napisal/-a AndrejV »

Drugače so pa res nesposobni. Že na emaile odgovarjajo z 9dnevnim zamikom kaj takšnega še nisme doživel. Nazadnje na moje vprašanje kaj za njih pomeni, da bo storitev kmalu na voljo ali je to nekaj dni, nekaj tedenov, ali nekaj mesecev so odgovorili sledeče:

"Kot smo vam predhodno pojasnilo, je slovenska spletna stran v procesu vzpostavljanja in bo kupcem na voljo v najkrajšem možnem času. Natančne informacije o pričetku delovanja trenutno še niso znane."

Za prvi stavek bi razumel super to bo v nekaj dneh, ampak ko pa prebereš drugi stavek pa verjetno še nekaj mesecev ne bo nič...

Tako da vsekakor pritiskajte tudi drugi na njih... Drugače tako nič ne bo.
Uporabniški avatar
PogoreucJ
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1141
Avto: Dizl mašinca
526
448

Re: EASY LINK podaljšanje naročnine

Odgovor Napisal/-a PogoreucJ »

Magična beseda “v najkrajšem možnem času”. Jaz alergijo fašem na takšne nebuloze. Samo da se te losajo.
Simon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2726
Kraj: Ljubljana
Avto: ZOE R135
1394
1262

Re: EASY LINK podaljšanje naročnine

Odgovor Napisal/-a Simon »

Ampak zgodovino polnjenja v app pa še vedno beleži...samo ne gledat po kakšnem vrstnem redu so datumi polnjenja zloženi, da te srat prime :D
UrbanBatic
EV začetnik
EV začetnik
Prispevkov: 17
Kraj: Castra
Avto: Zoe Z.E.50
6
11

Re: EASY LINK podaljšanje naročnine

Odgovor Napisal/-a UrbanBatic »

Odgovor od danes zjutraj. Kar zanimivo. Še vedno nimajo pojma kdaj bo in za kakšno ceno.

Slika
mikrohard
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1201
Avto: ID.3
639
18

Re: EASY LINK podaljšanje naročnine

Odgovor Napisal/-a mikrohard »

Če pogledaš malo višje, se vidi, da je to njihov generičen copy/paste odgovor. Podpora strankam (s katerimi se ti dopisuješ) vsekakor nima pojma, kaj se v ozadju dogaja.
UrbanBatic
EV začetnik
EV začetnik
Prispevkov: 17
Kraj: Castra
Avto: Zoe Z.E.50
6
11

Re: EASY LINK podaljšanje naročnine

Odgovor Napisal/-a UrbanBatic »

mikrohard napisal/-a: 24 Maj 2023, 13:22 Če pogledaš malo višje, se vidi, da je to njihov generičen copy/paste odgovor. Podpora strankam (s katerimi se ti dopisuješ) vsekakor nima pojma, kaj se v ozadju dogaja.
Vem vem. Sem pisal prvič že pred 2 mescoma, pa jim sedaj na 2 tedna težim z malce obrnjenim vprašanjem, prejmem pa malce obrnjen odgovor. :think:
Simon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2726
Kraj: Ljubljana
Avto: ZOE R135
1394
1262

Re: EASY LINK podaljšanje naročnine

Odgovor Napisal/-a Simon »

PogoreucJ napisal/-a: 13 Maj 2023, 17:56 Probaj na francoski strani plačat z revolut.
Sem poskušal na francoski, avstrijski pa ko vpišeš številko kartice za plačilo (N26) enostavno zavrne transakcijo, kot da vedo iz katere države prihajaš... :devil:
NoBady
Prispevkov: 7
Kraj: Ljubljana
Avto: Renault Zoe
8
1

Re: EASY LINK podaljšanje naročnine

Odgovor Napisal/-a NoBady »

Odisejada podaljšanja naročnine se nadaljuje. V petek sem klical na 080 1081 (renault podpora) in so mi zagotovili da se da podaljšat naročnino za easy link. Samo oglasit se moram na pooblaščenem renault servisu in bodo uredili. Ok se odpeljem na real v LJ in seveda nič ne vedo da se da podaljšat in naj pokličem na 080 1081.
Ok naslednji dan pokličem spet na podporo. Dobim eno prijazno gospodični (Jerneja) z katero sva se zdaj zmenila da me bodo iz servisa poklicali in mi uredili podaljšanje. Pustil sem mojo VIN številko in kotakt. Aja pa prosil sem naj me iz Majgaja servisa pokličejo ker na Real ne grem več ... neprijazni do konca.
UrbanBatic
Uporabniški avatar
PogoreucJ
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1141
Avto: Dizl mašinca
526
448

Re: EASY LINK podaljšanje naročnine

Odgovor Napisal/-a PogoreucJ »

Simon napisal/-a: 24 Maj 2023, 13:33
PogoreucJ napisal/-a: 13 Maj 2023, 17:56 Probaj na francoski strani plačat z revolut.
Sem poskušal na francoski, avstrijski pa ko vpišeš številko kartice za plačilo (N26) enostavno zavrne transakcijo, kot da vedo iz katere države prihajaš... :devil:
Si imel VPN vklopljen?
Simon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2726
Kraj: Ljubljana
Avto: ZOE R135
1394
1262

Re: EASY LINK podaljšanje naročnine

Odgovor Napisal/-a Simon »

PogoreucJ napisal/-a: 24 Avg 2023, 16:43
Simon napisal/-a: 24 Maj 2023, 13:33
PogoreucJ napisal/-a: 13 Maj 2023, 17:56 Probaj na francoski strani plačat z revolut.
Sem poskušal na francoski, avstrijski pa ko vpišeš številko kartice za plačilo (N26) enostavno zavrne transakcijo, kot da vedo iz katere države prihajaš... :devil:
Si imel VPN vklopljen?
Nisem, baje pa so sedaj avtosaloni dobili navodila kako podaljšati naročnino, tako, da sem se prijavil na servis, da ga priklopijo, seveda jih sedaj še ni ker so na dopustu, tako da sredina septembra... :bang:
PogoreucJ
NoBady
Prispevkov: 7
Kraj: Ljubljana
Avto: Renault Zoe
8
1

Re: EASY LINK podaljšanje naročnine

Odgovor Napisal/-a NoBady »

Danes so me klicali iz avtohiše Malgaj. Z gospodom sva se vse zmenila. Poslal mi je predračun za podaljšanje. Vzel sem 1 leto Pack Smart Navigation 12 mesecev 79€ in Pack Remote Control 12 mesecev 14€. Skupaj 93€
Sem jim nakazal. Zdaj pa da vidim kako dolgo bodo rabili da bo aktivirano.
Simon
Odgovori
  • Similar Topics
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Vrni se na “Zoe 52kWh”