Zoe 50 gretje/hlajenje preko urnika/app

Zoe ZE 50
Odgovori
Simon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2800
Kraj: Ljubljana
Avto: ZOE R135
1434
1269

Re: Zoe 50 gretje/hlajenje preko urnika/app

Odgovor Napisal/-a Simon »

Na servisu so preverili in baje deluje. Sporočim, ko še sam uspem preveriti, zaenkrat mi app sporoča tisto, kar sem že zgoraj napisal.
Uporabniški avatar
ZOEFan
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 241
Kraj: Žiri
Avto: ZOE 50 Intens+CCS Flamme rdeča
189
38

Re: Zoe 50 gretje/hlajenje preko urnika/app

Odgovor Napisal/-a ZOEFan »

Simon napisal/-a:Na servisu so preverili in baje deluje. Sporočim, ko še sam uspem preveriti, zaenkrat mi app sporoča tisto, kar sem že zgoraj napisal.
Pa veš kaj so sploh delali? In koliko časa so porabili za to?
Simon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2800
Kraj: Ljubljana
Avto: ZOE R135
1434
1269

Re: Zoe 50 gretje/hlajenje preko urnika/app

Odgovor Napisal/-a Simon »

Software update, zjutraj pripeljal, popoldan odpeljal
Uporabniški avatar
ZOEFan
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 241
Kraj: Žiri
Avto: ZOE 50 Intens+CCS Flamme rdeča
189
38

Re: Zoe 50 gretje/hlajenje preko urnika/app

Odgovor Napisal/-a ZOEFan »

Simon napisal/-a:Software update, zjutraj pripeljal, popoldan odpeljal
To so men že delal, brez uspeha.
Simon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2800
Kraj: Ljubljana
Avto: ZOE R135
1434
1269

Re: Zoe 50 gretje/hlajenje preko urnika/app

Odgovor Napisal/-a Simon »

ZOEFan napisal/-a:
Simon napisal/-a:Software update, zjutraj pripeljal, popoldan odpeljal
To so men že delal, brez uspeha.
Sem nastavil urnik predgretja v avtu za danes zjutraj in zadeva deluje (brez priključenega kabla, baterija nad 40%). Tudi mape v navigaciji so posodobili in nastavili na avtomatsko posodobitev, tako, da očitno se zadeve tudi za nas Slovence premikajo
mukwai, ZOEFan, matija
Uporabniški avatar
ZOEFan
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 241
Kraj: Žiri
Avto: ZOE 50 Intens+CCS Flamme rdeča
189
38

Re: Zoe 50 gretje/hlajenje preko urnika/app

Odgovor Napisal/-a ZOEFan »

Simon napisal/-a:
ZOEFan napisal/-a:
Simon napisal/-a:Software update, zjutraj pripeljal, popoldan odpeljal
To so men že delal, brez uspeha.
Sem nastavil urnik predgretja v avtu za danes zjutraj in zadeva deluje (brez priključenega kabla, baterija nad 40%). Tudi mape v navigaciji so posodobili in nastavili na avtomatsko posodobitev, tako, da očitno se zadeve tudi za nas Slovence premikajo
Zanimivo, ker po navodilih naj bi predgretje po urniku delovalo le, če je avto priključen.
Kaj pa instant, takojšnje predgretje z aplikacijo. Deluje, ali pa se še nisi povezal?
Simon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2800
Kraj: Ljubljana
Avto: ZOE R135
1434
1269

Re: Zoe 50 gretje/hlajenje preko urnika/app

Odgovor Napisal/-a Simon »

App še ne dela
Uporabniški avatar
ZOEFan
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 241
Kraj: Žiri
Avto: ZOE 50 Intens+CCS Flamme rdeča
189
38

Re: Zoe 50 gretje/hlajenje preko urnika/app

Odgovor Napisal/-a ZOEFan »

Simon napisal/-a:App še ne dela
Naročen sem za ponedeljek.
Pravijo, da je stranka, ki je pri njih opravila popravilo, javila, da vse deluje. Ali to drži, če si bil to ti?
Še vedno mi ne gre v račun, da "programirano" predgretje deluje tudi, če avto ni priključen.
Jasno mi je, da ga lahko sprogramiraš, če ni priključen, vendar predgretje naj ne bi delovalo (tako pravijo navodila).
Programiranje in delovanje preko app si preveril?
Domnevam, da takojšnje predgretje preko app deluje. Meni je predvsem pomembno ta funkcija.

Pač sem ves na trnih, ali bo, po skoraj enem letu, zadeva funkcionirala.
Simon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2800
Kraj: Ljubljana
Avto: ZOE R135
1434
1269

Re: Zoe 50 gretje/hlajenje preko urnika/app

Odgovor Napisal/-a Simon »

ZOEFan napisal/-a:
Simon napisal/-a:App še ne dela
Naročen sem za ponedeljek.
Pravijo, da je stranka, ki je pri njih opravila popravilo, javila, da vse deluje. Ali to drži, če si bil to ti?
Še vedno mi ne gre v račun, da "programirano" predgretje deluje tudi, če avto ni priključen.
Jasno mi je, da ga lahko sprogramiraš, če ni priključen, vendar predgretje naj ne bi delovalo (tako pravijo navodila).
Programiranje in delovanje preko app si preveril?
Domnevam, da takojšnje predgretje preko app deluje. Meni je predvsem pomembno ta funkcija.

Pač sem ves na trnih, ali bo, po skoraj enem letu, zadeva funkcionirala.
Relax, vse bo uredu, navodila so eno, praksa drugo, app še vedno ne dela, sicer pa zjutraj lepo pogreje avto v 10 minutah, poanta je samo, da začne ob nastavljeni uri in ne, da je takrat že ogret (čeprav piše v nastavitvah ready at xx:xx, ampak glavno, da vemo kako deluje...)
matija
Uporabniški avatar
ZOEFan
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 241
Kraj: Žiri
Avto: ZOE 50 Intens+CCS Flamme rdeča
189
38

Re: Zoe 50 gretje/hlajenje preko urnika/app

Odgovor Napisal/-a ZOEFan »

Živjo.

Kot kaže, so zadevo porihtali z nadgradnjo programske opreme.

@Simon Še vedno me čudi, da je potrebno toliko časa, da se avto poveže z aplikacijo. Jaz sem to opravil v parih minutah ob prevzemu avta, da sem preizkusil delovanje vklopa predgretja z aplikacijo. In dela.

Slika

In ja, da deluje v avtu programirano predgretje/klima tudi, če avto ni priključen.

Ni pa mi uspelo z aplikacijo poslati programirano predgretje/klimo v avto.

Slika

Moram poskusiti še, ko bo avto priključen.
Simon, mukwai
Simon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2800
Kraj: Ljubljana
Avto: ZOE R135
1434
1269

Re: Zoe 50 gretje/hlajenje preko urnika/app

Odgovor Napisal/-a Simon »

Jaz nimam pri profilih možnosti potrditve connected services, zadeva je že v urejanju...super, da je tebi tudi uspelo! Pod različnimi profili sem imel nastavljen poljski jezik, katerega sem uspel spremeniti razen na profilu gost ne moreš nič urejati in je prednastavljen poljski jezik - pri tebi enako?
Uporabniški avatar
ZOEFan
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 241
Kraj: Žiri
Avto: ZOE 50 Intens+CCS Flamme rdeča
189
38

Re: Zoe 50 gretje/hlajenje preko urnika/app

Odgovor Napisal/-a ZOEFan »

Simon napisal/-a: 18 Jan 2021, 18:53 Jaz nimam pri profilih možnosti potrditve connected services, zadeva je že v urejanju...super, da je tebi tudi uspelo! Pod različnimi profili sem imel nastavljen poljski jezik, katerega sem uspel spremeniti razen na profilu gost ne moreš nič urejati in je prednastavljen poljski jezik - pri tebi enako?
Ja, občasno mi na mojem profilu preskoči na poljščino, čeprav je kot jezik še vedno označena slovenščina. Slovenščino imam nameščeno tudi na ženinem profilu, ostale pa nisem nič rihtal. Bom pa pogledal kaj je nameščeno pri "gostu".
Uporabniški avatar
ZOEFan
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 241
Kraj: Žiri
Avto: ZOE 50 Intens+CCS Flamme rdeča
189
38

Re: Zoe 50 gretje/hlajenje preko urnika/app

Odgovor Napisal/-a ZOEFan »

ZOEFan napisal/-a: 18 Jan 2021, 20:13
Simon napisal/-a: 18 Jan 2021, 18:53 Jaz nimam pri profilih možnosti potrditve connected services, zadeva je že v urejanju...super, da je tebi tudi uspelo! Pod različnimi profili sem imel nastavljen poljski jezik, katerega sem uspel spremeniti razen na profilu gost ne moreš nič urejati in je prednastavljen poljski jezik - pri tebi enako?
Ja, občasno mi na mojem profilu preskoči na poljščino, čeprav je kot jezik še vedno označena slovenščina. Slovenščino imam nameščeno tudi na ženinem profilu, ostale pa nisem nič rihtal. Bom pa pogledal kaj je nameščeno pri "gostu".
Tudi pri meni je urejanje profila "Gost" onemogočeno in je v poljščini (Gošč)
Simon
Uporabniški avatar
ZOEFan
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 241
Kraj: Žiri
Avto: ZOE 50 Intens+CCS Flamme rdeča
189
38

Re: Zoe 50 gretje/hlajenje preko urnika/app

Odgovor Napisal/-a ZOEFan »

Danes sem si vzel nekaj časa, da preverim delovanje predgretja/klime tudi, ko je avto priključen.

Programiranje v avtu in tudi delovanje predgretja/klime - brez problemov. :tup:

Tudi takojšnji zagon predgretja/klime z aplikacijo deluje, tako, da se bom lahko grel/hladil, ko bom čakal, da se avto nafila na kakšni polnilnici med daljšo potjo. :tup:
Res pa je, da dela nonstop. Sploh ga ne moreš prekiniti. :strange: Razen, če odklopiš avto in ga pustiš dlje časa odklopljenega. V nasprotnem, ko ga spet priklopiš, začne predgretja/klime delati. Tehnik v AH Real ve za to.

Ne dela pa programiranje predgretja/klime z aplikacijo. Niti, ko avto ni priključen, niti, ko je priključen. Tudi to je znano tehniku v AH Real.

Bo Renault moral še delati na tem problemu. :think:
Simon
Uporabniški avatar
ZOEFan
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 241
Kraj: Žiri
Avto: ZOE 50 Intens+CCS Flamme rdeča
189
38

Re: Zoe 50 gretje/hlajenje preko urnika/app

Odgovor Napisal/-a ZOEFan »

Danes preverjeno.
Filal na 22 kW polnilnici GNE in vključil predgretje s telefonom.
Dela ves čas, dokler ne odklopiš polnjenje in zaženeš avto. Če sediš notri, ne da te ne bo zeblo, še vroče ti je.
mukwai, matija
Tomtom
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 305
Kraj: Divača
Avto: renault zoe 50
169
479

Re: Zoe 50 gretje/hlajenje preko urnika/app

Odgovor Napisal/-a Tomtom »

ZOEFan napisal/-a: 27 Jan 2021, 18:20 Danes preverjeno.
Filal na 22 kW polnilnici GNE in vključil predgretje s telefonom.
Dela ves čas, dokler ne odklopiš polnjenje in zaženeš avto. Če sediš notri, ne da te ne bo zeblo, še vroče ti je.

kaj imaš avtomatsko klimo?....jaz imam ročno in ne dela ne preko appa in niti ko avto ni priključen....
nisem pa testiral, ko je avto priključen na polnilnico....

nekdo je napisal, da dela vse tudi pri ročni klimi......
Simon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2800
Kraj: Ljubljana
Avto: ZOE R135
1434
1269

Re: Zoe 50 gretje/hlajenje preko urnika/app

Odgovor Napisal/-a Simon »

Tomtom napisal/-a: 27 Jan 2021, 18:52
ZOEFan napisal/-a: 27 Jan 2021, 18:20 Danes preverjeno.
Filal na 22 kW polnilnici GNE in vključil predgretje s telefonom.
Dela ves čas, dokler ne odklopiš polnjenje in zaženeš avto. Če sediš notri, ne da te ne bo zeblo, še vroče ti je.

kaj imaš avtomatsko klimo?....jaz imam ročno in ne dela ne preko appa in niti ko avto ni priključen....
nisem pa testiral, ko je avto priključen na polnilnico....

nekdo je napisal, da dela vse tudi pri ročni klimi......
Pelji ga na servis v lj na AH Real in ti bodo uredili.
Tomtom
Simon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2800
Kraj: Ljubljana
Avto: ZOE R135
1434
1269

Re: Zoe 50 gretje/hlajenje preko urnika/app

Odgovor Napisal/-a Simon »

Simon napisal/-a: 18 Jan 2021, 18:53 Jaz nimam pri profilih možnosti potrditve connected services, zadeva je že v urejanju...super, da je tebi tudi uspelo! Pod različnimi profili sem imel nastavljen poljski jezik, katerega sem uspel spremeniti razen na profilu gost ne moreš nič urejati in je prednastavljen poljski jezik - pri tebi enako?
Evo, sporočam, da zadeva sedaj deluje, torej povezava avta z MYRenault aplikacijo, kjer sedaj tudi lahko aktiviram predgretje. :clap: :party:
Simon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2800
Kraj: Ljubljana
Avto: ZOE R135
1434
1269

Re: Zoe 50 gretje/hlajenje preko urnika/app

Odgovor Napisal/-a Simon »

ZOEFan napisal/-a: 19 Jan 2021, 19:25 Danes sem si vzel nekaj časa, da preverim delovanje predgretja/klime tudi, ko je avto priključen.

Programiranje v avtu in tudi delovanje predgretja/klime - brez problemov. :tup:

Tudi takojšnji zagon predgretja/klime z aplikacijo deluje, tako, da se bom lahko grel/hladil, ko bom čakal, da se avto nafila na kakšni polnilnici med daljšo potjo. :tup:
Res pa je, da dela nonstop. Sploh ga ne moreš prekiniti. :strange: Razen, če odklopiš avto in ga pustiš dlje časa odklopljenega. V nasprotnem, ko ga spet priklopiš, začne predgretja/klime delati. Tehnik v AH Real ve za to.

Ne dela pa programiranje predgretja/klime z aplikacijo. Niti, ko avto ni priključen, niti, ko je priključen. Tudi to je znano tehniku v AH Real.

Bo Renault moral še delati na tem problemu. :think:
Tudi meni je programiranje predgretja/klime z aplikacijo v prvem poizkusu zavrnilo, vendar, ko te vpraša ali leave without saving ali save, sem dal še enkrat save in je potem dejansko shranilo nastavitve v aplikaciji - sem šel preveriti v avto in so bile dejansko shranjene (sem jih v avtu dal na OFF in so v aplikaciji šle na OFF), tako, da tudi ta funkcionalnost sedaj deluje. :)
Uporabniški avatar
ZOEFan
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 241
Kraj: Žiri
Avto: ZOE 50 Intens+CCS Flamme rdeča
189
38

Re: Zoe 50 gretje/hlajenje preko urnika/app

Odgovor Napisal/-a ZOEFan »

Simon napisal/-a: 28 Jan 2021, 11:38
ZOEFan napisal/-a: 19 Jan 2021, 19:25 Danes sem si vzel nekaj časa, da preverim delovanje predgretja/klime tudi, ko je avto priključen.

Programiranje v avtu in tudi delovanje predgretja/klime - brez problemov. :tup:

Tudi takojšnji zagon predgretja/klime z aplikacijo deluje, tako, da se bom lahko grel/hladil, ko bom čakal, da se avto nafila na kakšni polnilnici med daljšo potjo. :tup:
Res pa je, da dela nonstop. Sploh ga ne moreš prekiniti. :strange: Razen, če odklopiš avto in ga pustiš dlje časa odklopljenega. V nasprotnem, ko ga spet priklopiš, začne predgretja/klime delati. Tehnik v AH Real ve za to.

Ne dela pa programiranje predgretja/klime z aplikacijo. Niti, ko avto ni priključen, niti, ko je priključen. Tudi to je znano tehniku v AH Real.

Bo Renault moral še delati na tem problemu. :think:
Tudi meni je programiranje predgretja/klime z aplikacijo v prvem poizkusu zavrnilo, vendar, ko te vpraša ali leave without saving ali save, sem dal še enkrat save in je potem dejansko shranilo nastavitve v aplikaciji - sem šel preveriti v avto in so bile dejansko shranjene (sem jih v avtu dal na OFF in so v aplikaciji šle na OFF), tako, da tudi ta funkcionalnost sedaj deluje. :)
Tole bo jutri za probat. Čeprav mi je tehnik na servisu sam rekel, da vejo za težavo programiranja s telefonom.
Odgovori
  • Similar Topics
    Odgovori
    Ogledi
    Zadnji prispevek

Vrni se na “Zoe 52kWh”