Iztirjeni tematski vagoni

Prostor za debato o vsem kar ni nujno povezano z električnimi vozili
Zaklenjeno
Rubb
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1224
Kraj: Kp
Avto: Vw
764
677

Re: ID.4

Odgovor Napisal/-a Rubb »

Ah dej no @warpedone nehaj. Pač vsak avto ima lahko težave, ni ti treba v vseh podforumih drugih znamk srat z nekimi 12v akumulatorji. Vsakega lahko vsak avto pusti na cedilu, vsak avto lahko pride z napako iz tovarne. Ti se pa cel čas obnašaš kot da tesla naredi vedno vse prav, drugi pa vsi vse narobe, vsaka napaka pri Tesli pa je po tvoje še feature. Fanatizem je slaba stvar, v vsakem pogledu.

Edit: še to o metanju dreka, na tem forumu si ravno ti tisti ki ga je največ zmetal in si potem ves nažgan ko ti kdo kaj nazaj vrže. Evo, #rantover
Kegelj, bvs, Veseljak123
gile
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 367
Kraj: Bela krajina
Avto: e-golf
335
86

Re: ID.4

Odgovor Napisal/-a gile »

V bistvu je warps tle največja antireklama za teslo, s temi svojimi fanatičnimi izpadi. Mene je že odvrnil od nakupa (kolikor mi oblikovno tesle v osnovi niso najbolj všečne), tako da se vprašujem, če ni warpi na plačilni list konkurence 🤔🤫
Maybe
m3
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 116
Avto: od 2014 na štrom
135
302

Re: ID.4

Odgovor Napisal/-a m3 »

warpedone napisal/-a: 20 Jan 2022, 09:01 Evo, bom dal nazaj:
Je hudo, ko ti zmanjka Zdrave Kmečke Pameti ... navaden 1+1 postane nepremostljiv.

Kaj ne gre skupaj v defektnih bremzah in spodnjem:
In ni ubil sebe, niti kokrakoli drugega, še pleha ni spigal.
Al so bremze pomembni faktor in je vse skupaj laž.
Al pa niti niso tako pomemben faktor in je vse skup navadno metanje dreka .. same shit for +10 years.
Vsak hvali svojega...Realnost je taka, da več avtov narediš... več napak. Tako kot pri vsakem produktu.
In marketing. Primer iz tega foruma. Majhne porabe na AC pozimi..hitrost 130km/h. Samo pozabi dopisati, da vozi pingvine na zadnjih sedežih. Temperatura v avtu na minimum in kapa in šal. Zame udobna temperatura ni 18 stopinj in verjetno še za koga.
Na koncu je že vse skupaj...isto sranje drugo pakovanje.
Veseljak123, Sebastijan
...pretiravanje je značilno za preproste ljudi....
Uporabniški avatar
warpedone
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 8253
Kraj: LJ
Avto: Tesla Model 3 LR 2019, 140k
5356
3482

Re: ID.4

Odgovor Napisal/-a warpedone »

@rubb
n ko ti kdo kaj nazaj vrže.
SamoIdentificikacija z ekipo #metalecDreka
Zakaj potem užaljenost, ko se kdo s tem strinja?

@gile
Če pisarija random nicka na random forumu tebe odvrne od nakupa konkretnega vozila, to pomeni, da nisi sposoben lastnega razmisleka kaj tebi samemu najbolj ustreza. Nivo opice, ne človeka.
govindam ādi-puruṣaṁ tam ahaṁ bhajāmi
Rubb
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1224
Kraj: Kp
Avto: Vw
764
677

Re: ID.4

Odgovor Napisal/-a Rubb »

warpedone napisal/-a: 20 Jan 2022, 09:58 @rubb
n ko ti kdo kaj nazaj vrže.
SamoIdentificikacija z ekipo #metalecDreka
Zakaj potem užaljenost, ko se kdo s tem strinja?
Ker imam nekako dovolj tega metanja sranja. Nisem začel, sem pa večkrat poskušal končat. Ni produktivno, nobenemu ne pomaga in fajn bi blo pustit forum dihat.
gile
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 367
Kraj: Bela krajina
Avto: e-golf
335
86

Re: ID.4

Odgovor Napisal/-a gile »

Ja potem sem pač opica, ki na forumih mal prebere mnenja, na podlagi katerih se lažje odloči za nakup. In če mi nekdo na vsak način hoče nekaj prodat kot najboljše, vse ostalo pa je šrot, se raje obrnem stran. Šole, ki smo se jih učili v časih topšopov in podobnih...
Pa še mal o opicah: betatesterji v zgodnjih vesoljskih programih so bile različnne živali, tudi opice. Kam spadajo teslini betatesterji?
PS: ne zmerjam lastnikov tesel z opicami, zgolj padam v globoko brezno popolnoma neumne debate...
Veseljak123
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 171
Kraj: Celje
Avto: MFE 20 kWp in T MY LR AWD
72
109

Re: ID.4

Odgovor Napisal/-a Veseljak123 »

Spoštovani vsi skupaj; predlagam, da ostanemo na kulturnem nivoju komunikacije in se vrnemu k bistvu teme.
alfy
Uporabniški avatar
warpedone
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 8253
Kraj: LJ
Avto: Tesla Model 3 LR 2019, 140k
5356
3482

Re: ID.4

Odgovor Napisal/-a warpedone »

Nisem začel, sem pa večkrat poskušal končat
Končaš tako, da tega NE ponoviš.
Ja, že precejkrat si je javno zaobljubil, da sedaj pa res ne več.
In do sedaj se ti še ni uspelo držat... ampak keep up trying!
Še vsakemu kadilcu je na koncu uspelo nehat kadit...
PS: ne zmerjam lastnikov tesel z opicami, zgolj padam v globoko brezno popolnoma neumne debate...
Nesposoben se obvladat, da nebi? Exactly my point.
Spoštovani vsi skupaj; predlagam, da ostanemo na kulturnem nivoju komunikacije in se vrnemu k bistvu teme.
Ki so manjkajoče ploščice pri ne-VW al ne/zadovoljstvo z VW prodajalci, servisi?
govindam ādi-puruṣaṁ tam ahaṁ bhajāmi
m3
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 116
Avto: od 2014 na štrom
135
302

Re: ID.4

Odgovor Napisal/-a m3 »

warpedone napisal/-a: 19 Jan 2022, 15:38 Bo povedal po par mesecih lastništva, po kakem obisku servisa, po kakšnem mrtvem 12V akku itd...

Pa se vrnimo na temo....Ti to iz lastnih izkušenj...
...pretiravanje je značilno za preproste ljudi....
gile
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 367
Kraj: Bela krajina
Avto: e-golf
335
86

Re: ID.4

Odgovor Napisal/-a gile »

Približno back on Topic... Moj bogi predpotopni egolfek je bil dostavljen z vsemi ploščicami, s servisom (rednim, ostalih nisem potreboval), pa sem bil popolnoma zadovoljna mala opica.
Uporabniški avatar
warpedone
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 8253
Kraj: LJ
Avto: Tesla Model 3 LR 2019, 140k
5356
3482

Re: ID.4

Odgovor Napisal/-a warpedone »

Torej podobno kot jaz ... ena, ena?
Z razliko odsotnosti rednih servisov.
govindam ādi-puruṣaṁ tam ahaṁ bhajāmi
Veseljak123
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 171
Kraj: Celje
Avto: MFE 20 kWp in T MY LR AWD
72
109

Re: ID.4

Odgovor Napisal/-a Veseljak123 »

warpedone napisal/-a: 20 Jan 2022, 10:31
Nisem začel, sem pa večkrat poskušal končat
Končaš tako, da tega NE ponoviš.
Ja, že precejkrat si je javno zaobljubil, da sedaj pa res ne več.
In do sedaj se ti še ni uspelo držat... ampak keep up trying!
Še vsakemu kadilcu je na koncu uspelo nehat kadit...
PS: ne zmerjam lastnikov tesel z opicami, zgolj padam v globoko brezno popolnoma neumne debate...
Nesposoben se obvladat, da nebi? Exactly my point.
Spoštovani vsi skupaj; predlagam, da ostanemo na kulturnem nivoju komunikacije in se vrnemu k bistvu teme.
Ki so manjkajoče ploščice pri ne-VW al ne/zadovoljstvo z VW prodajalci, servisi?
Predlagam konkretno temo iz naslova - ID.4.
warpedone
Apolon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2293
Avto: Bicikl
784
793

Re: Kateri vir električne energije bo v prihodnosti poganjal moj EV in svet?

Odgovor Napisal/-a Apolon »

FV-EV napisal/-a: 26 Jan 2022, 16:39 V Lendavi je dolga leta stala cela rafinerija zapakirana, pa jo je bilo kar težko prodat in to nerabljeno
In kaj si hote s tem povedati? Če niso tistega prodali tudi kaj drugega na morejo? Problem je da je en kup debilov nesposobnih na pozicijah. Mi bi morali it v geotermalnonenergijo pa če nas košta 10 miljard al pa 20. To poganja svet. Mi moramo poskrbet da bomo energetsko in prehrambeno samooskrbni. Ne glede na ceno. Pa če se zapufamo za naslednjih 100 let. Pa nehajte že lapat o tej primitivni jedrski energiji.
Uporabniški avatar
FV-EV
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 5250
Kraj: Slovenija
Avto: MY RWD in eKona 64 impression
6105
3992

Re: Kateri vir električne energije bo v prihodnosti poganjal moj EV in svet?

Odgovor Napisal/-a FV-EV »

Apolon napisal/-a: 26 Jan 2022, 18:16
FV-EV napisal/-a: 26 Jan 2022, 16:39 V Lendavi je dolga leta stala cela rafinerija zapakirana, pa jo je bilo kar težko prodat in to nerabljeno
In kaj si hote s tem povedati? Če niso tistega prodali tudi kaj drugega na morejo? Problem je da je en kup debilov nesposobnih na pozicijah. Mi bi morali it v geotermalnonenergijo pa če nas košta 10 miljard al pa 20. To poganja svet. Mi moramo poskrbet da bomo energetsko in prehrambeno samooskrbni. Ne glede na ceno. Pa če se zapufamo za naslednjih 100 let. Pa nehajte že lapat o tej primitivni jedrski energiji.
Kaj ko bi se ti kdaj ugriznil v jezik, predno podtikaš drugim kar nismo rekli ali mislili, sploh pa tebi ni nihče nič repliciral?
Manj lapanja in dajanja replik kar vsem počez bi bilo bolj higienično za ta svet :bang:
Simon, Janez, m3, kt57
Apolon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2293
Avto: Bicikl
784
793

Re: Kateri vir električne energije bo v prihodnosti poganjal moj EV in svet?

Odgovor Napisal/-a Apolon »

FV-EV napisal/-a: 26 Jan 2022, 18:31
Apolon napisal/-a: 26 Jan 2022, 18:16
FV-EV napisal/-a: 26 Jan 2022, 16:39 V Lendavi je dolga leta stala cela rafinerija zapakirana, pa jo je bilo kar težko prodat in to nerabljeno
In kaj si hote s tem povedati? Če niso tistega prodali tudi kaj drugega na morejo? Problem je da je en kup debilov nesposobnih na pozicijah. Mi bi morali it v geotermalnonenergijo pa če nas košta 10 miljard al pa 20. To poganja svet. Mi moramo poskrbet da bomo energetsko in prehrambeno samooskrbni. Ne glede na ceno. Pa če se zapufamo za naslednjih 100 let. Pa nehajte že lapat o tej primitivni jedrski energiji.
Kaj ko bi se ti kdaj ugriznil v jezik, predno podtikaš drugim kar nismo rekli ali mislili, sploh pa tebi ni nihče nič repliciral?
Manj lapanja in dajanja replik kar vsem počez bi bilo bolj higienično za ta svet :bang:
Sem napisal naj se proda TEŠ v afriko ali pa azijo. Ti pa da je rafinerija nerabljena stala in da še te niso znali prodat. In? Ne se izmotavat na tako otroški način. Si dovolj star.
Uporabniški avatar
FV-EV
EVSVET donator
EVSVET donator
Prispevkov: 5250
Kraj: Slovenija
Avto: MY RWD in eKona 64 impression
6105
3992

Re: Kateri vir električne energije bo v prihodnosti poganjal moj EV in svet?

Odgovor Napisal/-a FV-EV »

Apolon napisal/-a: 26 Jan 2022, 18:48
FV-EV napisal/-a: 26 Jan 2022, 18:31
Apolon napisal/-a: 26 Jan 2022, 18:16

In kaj si hote s tem povedati? Če niso tistega prodali tudi kaj drugega na morejo? Problem je da je en kup debilov nesposobnih na pozicijah. Mi bi morali it v geotermalnonenergijo pa če nas košta 10 miljard al pa 20. To poganja svet. Mi moramo poskrbet da bomo energetsko in prehrambeno samooskrbni. Ne glede na ceno. Pa če se zapufamo za naslednjih 100 let. Pa nehajte že lapat o tej primitivni jedrski energiji.
Kaj ko bi se ti kdaj ugriznil v jezik, predno podtikaš drugim kar nismo rekli ali mislili, sploh pa tebi ni nihče nič repliciral?
Manj lapanja in dajanja replik kar vsem počez bi bilo bolj higienično za ta svet :bang:
Sem napisal naj se proda TEŠ v afriko ali pa azijo. Ti pa da je rafinerija nerabljena stala in da še te niso znali prodat. In? Ne se izmotavat na tako otroški način. Si dovolj star.
Preberi si citate :bang: Kje je kak moj citat na tvoje poste? Si kot otrok, misliš da se vsak post od kogarkoli izmed nas vrti okoli tebe in tvojih postov. Običajno se tvojih izogibam, jih je preveč, da bi jih konzumiral. Daj umiri se malo 8-)
MIRANRR, Janez, m3
Apolon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2293
Avto: Bicikl
784
793

Re: Kateri vir električne energije bo v prihodnosti poganjal moj EV in svet?

Odgovor Napisal/-a Apolon »

FV-EV napisal/-a: 26 Jan 2022, 18:55
Apolon napisal/-a: 26 Jan 2022, 18:48
FV-EV napisal/-a: 26 Jan 2022, 18:31

Kaj ko bi se ti kdaj ugriznil v jezik, predno podtikaš drugim kar nismo rekli ali mislili, sploh pa tebi ni nihče nič repliciral?
Manj lapanja in dajanja replik kar vsem počez bi bilo bolj higienično za ta svet :bang:
Sem napisal naj se proda TEŠ v afriko ali pa azijo. Ti pa da je rafinerija nerabljena stala in da še te niso znali prodat. In? Ne se izmotavat na tako otroški način. Si dovolj star.
Preberi si citate :bang: Kje je kak moj citat na tvoje poste? Si kot otrok, misliš da se vsak post od kogarkoli izmed nas vrti okoli tebe in tvojih postov. Običajno se tvojih izogibam, jih je preveč, da bi jih konzumiral. Daj umiri se malo 8-)
:D imaš težavo kadar se nekdo ne strinja s teboj. In ja v tem primeru se je odgovor lahko nanašal zgolj na eno objavo. Ne glede na to, da nisi citiral je bilo temu tako. In ne nabijaj tja v tri krasne. Kot sem pred tem napisal se izmotavaš na zelo otroški način.
Simon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2726
Kraj: Ljubljana
Avto: ZOE R135
1394
1262

Re: Kateri vir električne energije bo v prihodnosti poganjal moj EV in svet?

Odgovor Napisal/-a Simon »

Apolon napisal/-a: 26 Jan 2022, 19:17
FV-EV napisal/-a: 26 Jan 2022, 18:55
Apolon napisal/-a: 26 Jan 2022, 18:48

Sem napisal naj se proda TEŠ v afriko ali pa azijo. Ti pa da je rafinerija nerabljena stala in da še te niso znali prodat. In? Ne se izmotavat na tako otroški način. Si dovolj star.
Preberi si citate :bang: Kje je kak moj citat na tvoje poste? Si kot otrok, misliš da se vsak post od kogarkoli izmed nas vrti okoli tebe in tvojih postov. Običajno se tvojih izogibam, jih je preveč, da bi jih konzumiral. Daj umiri se malo 8-)
:D imaš težavo kadar se nekdo ne strinja s teboj. In ja v tem primeru se je odgovor lahko nanašal zgolj na eno objavo. Ne glede na to, da nisi citiral je bilo temu tako. In ne nabijaj tja v tri krasne. Kot sem pred tem napisal se izmotavaš na zelo otroški način.
Kot vedno, najbolj pameten, še @warpedone je spregledal, da se z bedaki ni za iti, ker te spravijo na svoj nizek nivo, kjer te z izkušnjami premagajo.
Apolon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2293
Avto: Bicikl
784
793

Re: Kateri vir električne energije bo v prihodnosti poganjal moj EV in svet?

Odgovor Napisal/-a Apolon »

Simon napisal/-a: 26 Jan 2022, 19:33
Apolon napisal/-a: 26 Jan 2022, 19:17
FV-EV napisal/-a: 26 Jan 2022, 18:55

Preberi si citate :bang: Kje je kak moj citat na tvoje poste? Si kot otrok, misliš da se vsak post od kogarkoli izmed nas vrti okoli tebe in tvojih postov. Običajno se tvojih izogibam, jih je preveč, da bi jih konzumiral. Daj umiri se malo 8-)
:D imaš težavo kadar se nekdo ne strinja s teboj. In ja v tem primeru se je odgovor lahko nanašal zgolj na eno objavo. Ne glede na to, da nisi citiral je bilo temu tako. In ne nabijaj tja v tri krasne. Kot sem pred tem napisal se izmotavaš na zelo otroški način.
Kot vedno, najbolj pameten, še @warpedone je spregledal, da se z bedaki ni za iti, ker te spravijo na svoj nizek nivo, kjer te z izkušnjami premagajo.
Pa ja da ni tudi tebe popadel čredni nagon?
Andy
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 337
Kraj: Maribor
Avto: ID.4
109
152

Re: Petrol polnilnice

Odgovor Napisal/-a Andy »

tomi123 napisal/-a: 16 Sep 2022, 09:53 a vsem zadrži sredstva- avtorizacijo 50eur cca 10 dni? Namreč v v 3 dneh sem se petkrat prijavil za polnjenje na, kar mi je 250 eur trgalo iz računa. Npr. Elen ti takoj vrne znesek za avtorizacijo...pri Petrolu jih pa očitno kreditiraš 10 dni;)
Vezano na tole njihovo butasto rezervacijo, in postopek pridobitve petrol kartice za polnjenje, kjer rabijo več podatkov kot banka ob kreditu sem nad njimi obupal. Uporabim Maingau kartico je cena 0,66 ali pa WeCharge kjer je 0,48 na minuto.
tomi123
Zaklenjeno

Vrni se na “Vse kar ni EV”