zanimive novice

Razprave o vsem, kar se tiče električnih vozil, pa ne sodi v nobeno drdugo kategorijo
Odgovori
bvs
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 3033
1083
1328

Re: zanimive novice

Odgovor Napisal/-a bvs »

Evo, pravkar nehal delat in odprl drugo pivo danes. Sorry, ni bil spricer. Na zdravje @Apolon. Upam, da si ze doma, da bos lahko nafilal avto. Jutri bo dolgi dan, v soboto je praznik, jaz sem samo dezuren.
tilc
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 111
64
348

Re: zanimive novice

Odgovor Napisal/-a tilc »

Ljubim ta forum. :love:
Apolon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2293
Avto: Bicikl
784
793

Re: zanimive novice

Odgovor Napisal/-a Apolon »

bvs napisal/-a: 23 Jun 2022, 22:01 Evo, pravkar nehal delat in odprl drugo pivo danes. Sorry, ni bil spricer. Na zdravje @Apolon. Upam, da si ze doma, da bos lahko nafilal avto. Jutri bo dolgi dan, v soboto je praznik, jaz sem samo dezuren.
Preden odpiraš prvo pivo na delovnem mestu si preberi:

https://data.si/blog/alkohol-na-delovnem-mestu/
bvs
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 3033
1083
1328

Re: zanimive novice

Odgovor Napisal/-a bvs »

Kaksno delovno mesto? Pridni koncamo v 8 urah, vsaj tako je pri nas v sluzbi. Sedaj sem bil v vinogradu, sem sprical, da bo septembra padla dobra kapljica. Prisel domov, se hladim in pijem hladno pivo. Vino ni bilo dovolj hladno. Na zdravje.
Apolon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2293
Avto: Bicikl
784
793

Re: zanimive novice

Odgovor Napisal/-a Apolon »

bvs napisal/-a: 23 Jun 2022, 22:28 Kaksno delovno mesto? Pridni koncamo v 8 urah, vsaj tako je pri nas v sluzbi. Sedaj sem bil v vinogradu, sem sprical, da bo septembra padla dobra kapljica. Prisel domov, se hladim in pijem hladno pivo. Vino ni bilo dovolj hladno. Na zdravje.
Si fajn kemikalije/gift okrog trosil in zastrupljal vse naokoli. Zelo eko, ni kaj.
bvs
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 3033
1083
1328

Re: zanimive novice

Odgovor Napisal/-a bvs »

Napet si k flinta. Vsaka odpove. Vzemi hladno pivo, jutri za konec sole, pelji otroke in zeno na dobro kosilo, ker znajo kasneje povedat, da oceta niso mel, ker je samo delal.
Apolon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2293
Avto: Bicikl
784
793

Re: zanimive novice

Odgovor Napisal/-a Apolon »

bvs napisal/-a: 23 Jun 2022, 22:55 Napet si k flinta. Vsaka odpove. Vzemi hladno pivo, jutri za konec sole pelji otroke in zeno na dobro kosilo.
Skrbi me za prihodnost človeštva, sploh, ko je nekdo ponosen, kadar šprica s kemikalijami vsepovprek. Otroc pa so že zdavnaj zdoma, če se tako zanimaš za njih. Marsikdo pa do otrok niti ne bo prišel zaradi teh kurčevih kemikalij. Vinogradniki in pridelovalci hmelja največji svinjarji.

A moraš res špricat s kemikalijami? Jebeš tako vino, ko pa mora vse pocrkat zarad tega brezveznega litra kislice.
bvs
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 3033
1083
1328

Re: zanimive novice

Odgovor Napisal/-a bvs »

Vinograd delam po sili razmer, vendar je kljub temu neka sprostitev, po delovnem brainstormingu. Škropilnice so testirane. Saj se na veliko krči. Bo zaraščeno, menda je tako bolje. Mirne duše spij pivo, potomci bodo vse zagonili, še vsi so, privošči si, danes!

P.S. Vsekakor lahko tudi odrasle otroke povabiš na dobro kosilo, bo več vredno, kot pa da cele dneve ždiš v delavnici.
Apolon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2293
Avto: Bicikl
784
793

Re: zanimive novice

Odgovor Napisal/-a Apolon »

bvs napisal/-a: 23 Jun 2022, 23:11 Vinograd delam po sili razmer, vendar je kljub temu neka sprostitev, po delovnem brainstormingu. Škropilnice so testirane. Saj se na veliko krči. Bo zaraščeno, menda je tako bolje. Mirne duše spij pivo, potomci bodo vse zagonili, še vsi so, privošči si, danes!

P.S. Vsekakor lahko tudi odrasle otroke povabiš na dobro kosilo, bo več vredno, kot pa da cele dneve ždiš v delavnici.

Torej zato, da se sprostiš, špricaš? Pohvalno.

Potomci lahko zagonijo, kar jim bo pasalo, niti ne moremo vsega zagonit. In nimam potrebe, da bi ždel v delavnici. V bistvu sem bil nazadnje v neki delavnici, ko sem šel v en nadzor zaradi delovne nesreče.

Otroc pa ne rabjo skoz slonet pri starših. Poleg tega grem s soboto za 2 meseca na dopust. :D

Tebe pa samo opomnim, da ne boš pozabil, da je treba brajde špricat vsake 14 dni. Za vsak slučaj pa zraven globoko dihaj.
bvs
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 3033
1083
1328

Re: zanimive novice

Odgovor Napisal/-a bvs »

Apolon napisal/-a: 23 Jun 2022, 23:21 Poleg tega grem s soboto za 2 meseca na dopust. :D
Bravo, to je to, počin se, privošči si kakšno travarico. A smem vprašat ali boš tudi forum dal na off :giggle: .
Apolon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2293
Avto: Bicikl
784
793

Re: zanimive novice

Odgovor Napisal/-a Apolon »

bvs napisal/-a: 23 Jun 2022, 23:30
Apolon napisal/-a: 23 Jun 2022, 23:21 Poleg tega grem s soboto za 2 meseca na dopust. :D
Bravo, to je to, počin se, privošči si kakšno travarico. A smem vprašat ali boš tudi forum dal na off :giggle: .
Jebeš travarico. Ker pa non stop omenjaš in napeljuješ na konzumiranje alkohola (celo ob nenormalnih nočnih urah sredi tedna) pa ti priporočam, seveda če imaš rad otroke, da si rdeč nosek namaskiraš. Ne rabi bit cele dneve rdeč od pijače.
bvs
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 3033
1083
1328

Re: zanimive novice

Odgovor Napisal/-a bvs »

Hehe, ne gre ti glih. Zmatran si :D .
Apolon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2293
Avto: Bicikl
784
793

Re: zanimive novice

Odgovor Napisal/-a Apolon »

bvs napisal/-a: 23 Jun 2022, 23:50 Hehe, ne gre ti glih. Zmatran si :D .
Ti je zmanjkalo idej…že malo piga?
bvs
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 3033
1083
1328

Re: zanimive novice

Odgovor Napisal/-a bvs »

Apolon napisal/-a: 23 Jun 2022, 23:56
bvs napisal/-a: 23 Jun 2022, 23:50 Hehe, ne gre ti glih. Zmatran si :D .
Ti je zmanjkalo idej…že malo piga?
Tudi kakšen pleh zapigam kdaj :D :D :D
Rubb
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1265
Kraj: Kp
Avto: Vw
784
698

Re: zanimive novice

Odgovor Napisal/-a Rubb »

Če bi @Apolon pol toliko delal kot govori da dela, bi ne imel časa toliko pisat na tem forumu... :D
m3
Sebastijan
EV entuziast
EV entuziast
Prispevkov: 452
Kraj: Slovenska bistrica
Avto: Renault ZOE
193
1725

Re: zanimive novice

Odgovor Napisal/-a Sebastijan »

Drugič pa prej povejta, bi si še jaz pir odprl. :D :D :D :D :D
bvs
Apolon
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 2293
Avto: Bicikl
784
793

Re: zanimive novice

Odgovor Napisal/-a Apolon »

Rubb napisal/-a: 24 Jun 2022, 16:06 Če bi @Apolon pol toliko delal kot govori da dela, bi ne imel časa toliko pisat na tem forumu... :D
Bo že držalo, če ti tako praviš…
Uporabniški avatar
BogyX
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1547
Kraj: MB
Avto: NISSAN, YLR
812
951

Re: zanimive novice

Odgovor Napisal/-a BogyX »

Zgleda je admin na dopustu...
bvs
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 3033
1083
1328

Re: zanimive novice

Odgovor Napisal/-a bvs »

hribovc0601
Avrelij
EV ambasador
EV ambasador
Prispevkov: 1001
Kraj: Zasavje
630
909

Re: zanimive novice

Odgovor Napisal/-a Avrelij »

Počasi bo volan prešel v joystick

https://www.avto-fokus.si/Novice/Motor_ ... janje.html
Odgovori

Vrni se na “Splošne debate o EV”